Logo Wijnhuis Rhoon
Bestelde voorraad artikelen worden binnen 3 dagen verzonden.
Home > Bier van de maand november 2025

Van Steenberge Tripel Trappel
Een Sprankelende Tripel met Karakter

 

Stijlvol. Verfijnd. En onweerstaanbaar verfrissend.

Van Steenberge Tripel Trappel is niet zomaar een tripel – het is een ervaring vol smaak en elegantie. Gebrouwen met passie door de meesterbrouwers van Brouwerij Van Steenberge, die al generaties lang weten hoe ze traditie kunnen vertalen naar pure, moderne verfijning.

Bij elke slok proef je de perfecte balans tussen zachte moutzoetheid, frisse fruitigheid en een vleugje kruidige diepte. De goudblonde kleur schittert in het glas, terwijl het romige schuim en de verfijnde pareling zorgen voor een luxueuze beleving.

Met zijn 8,8% alcohol biedt Tripel Trappel net dat tikkeltje extra body — zonder zijn levendige, frisse karakter te verliezen. Ideaal voor wie houdt van kwaliteit met een moderne twist.

Serveer koel op 8–10°C. Combineer met lichte gerechten, verfijnde kazen.
Ideaal voor Sinterklaas, Om te geven, om te krijgen, om te drinken, altijd feest!

 

FLES 75CL.: € 7,99

Exclusief emballage

 

 

Download PDF

Ook onze NIEUWSBRIEF ontvangen?


Prijswijzigingen en zetfouten voorbehouden
© 2025 Wijnhuis Rhoon